Kilka słów o firmie...

REvitus jako firma działa na terenie Opalenicy i jej okolic, jak również w miejscowościach ościennych: Buk, Nowy Tomyśl, Lwówek, Duszniki i Grodzisk Wlkp. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa reditus czyli powracać. Ponieważ nasze usługi są związane z kamerą video literka d została zastąpiona literką v. Stąd nazwa wymownie określa ofertę firmy - powrót do minionych wydarzeń poprzez relację filmową lub przygotowywanych ulotek czy folderów. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.REKLAMA

filmowanieuroczystości

Profesjonaln e filmy wideo w formacie DVD stanowiące pamiątkę różnych imprez i uroczystości rodzinych lub szkolnych.

Oferta obejmuje różne propozycje filmowe:

pamiątka ślubu studniówka pamiątka komunii św. impreza szkolna uroczystość rodzinna

Proponujemy skorzystanie
z ciekawych ofert promocyjnych na nasze uslugi. TUTAJ

Na kanale YouTube można zapoznać się z niektórymi fragmentami filmów z różnych uroczystości.
FiLM

pamiątka uroczystości rodzinnychwidefilmowanie najważniejszych wydarzeń życia

W swojej ofercie mamy równiez filmowanie róznych uroczystosci rodzinnych. Mozliwosci jest bardzo duzo. Dlatego przedstawiamy je w ponizszych zestawach.

ZESTAW KOMUNIJNY

Jest to oferta dla rodziców dzieci przystepujacych do I Komunii Sw. Oferujemy uwiecznienie na plycie DVD Mszy Sw., podczas której dzieci przystepuja do Eucharystii. Zamówienia dokonuja zainteresowani rodzice wedlug okreslonych stawek zawartych w cenniku uslug.

ZESTAW URODZINOWY

Czesto pragniemy zapamietac te najwazniejsze chwile w zyciu naszych dzieci. Do tych wyjatkowych naleza pierwsze lub kolejne urodziny. Oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach uwiecznienie takiej imprezy. Plyta DVD moze na specjalne zyczenie zostac wzbogacona o wlasne filmy i zdjecia z okreslonego okresu.

ZESTAW JUBILEUSZOWY

Bardzo ciesza nas rózne jubileusze. Do tych najczesciej obchodzonych naleza zlote lub srebrne gody. Nasza oferta skierowana jest równiez do wszystkich jubiletów, którzy chetnie powraacaja do tych wyjatkowych dla siebie rocznic. Jest to moment, kiedy jest obecna cala rodzina, wiec tym bardziej dobrze byloby nagrac te chwile na plyte DVD.

ZESTAW CHRZCIELNY

Chrzest sw. - po narodzinach jest to kolejny etap w zyciu dziecka. Dzieki uroczystosci nowonarodzone dziecko nie tylko rozpoczyna duchowe zycie, ale jest okazja do zjazdu rodzinnego, pokazania sie ciociom i wujom.

ZJAZD RODZINNY

W niektórych domach jest tradycja regularnych zjazdów rodzinnych. Nasza oferta poszerzona o stworzenie filmowego drzewa genealogicznego daje mozliwosc uwiecznienia tych chwil, nagrania osób, których sie nie pamieta, które przybywaja z daleka. Jest to dobry material dla tych, którzy na takim zjezdzie nie moga byc.